Úvod Restaurace Jídelníček Ubytování Učebna Rezervace Turistika Historie Kontakty

Mluvím česky | Ich spreche Deutsch

Vítáme Vás na stránkách školního penzionu Střední odborné školy a Středního odborného učiliště Horšovský Týn s příznačným názvem Penzion V Oboře. Nově postavená budova byla dokončena v roce 2011. V restauraci s kapacitou 60 míst jsme schopni uspořádat rauty, oslavy a firemní akce dle Vašich požadavků. Dále nabízíme prostory pro firemní školení v učebně s kapacitou 30 míst a ubytování v 8 pokojích s vlastním sociálním zařízením s celkovou kapacitou 18 lůžek. O Vaši spokojenost se postarají naši žáci pod vedením učitelů odborného výcviku.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

V celém objektu je možnost připojení k internetu.